Need for Speed: SHIFT

Araba yarışı simülasyonu
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 1.1 GB
  • Version
  • Dil İngilizce
  • Firma Electronic Arts
Yarış video oyunu denildiğinde ilk akla gelen oyunlar arasında olan Need for Speed SHIFT serisi yine bekleyenleri heyecanlandırmış durumda. Oyun, hızlı araba meraklılarına hitap etmekte olup bu seri ile yeni bir otomobil oluşturacak ve araba kullanmanın t
Yarış video oyunu denildiğinde ilk akla gelen oyunlar arasında olan Need for Speed SHIFT serisi yine bekleyenleri heyecanlandırmış durumda. 

Oyun, hızlı araba meraklılarına hitap etmekte olup bu seri ile yeni bir otomobil oluşturacak ve araba kullanmanın tadına varacaksınız. 

Mükemmel düşünülmüş otomobil tasarımını oyun içerisinde yer alan aksiyon sahnelerini süslemesi sizin araba sürme merakınızı tetikleyen olaylardandır. Oyun sizlere şöförlük tecrübesi kazandıracak harika bir simülasyon oyunudur. Oyun içerisinde en çok üzerinde durulan konuların başında gelen kokpit görünümü ve bu görünümdeki sürüş gerçekliği bugüne kadarki en tatmin edici seviyeye ulaşmış durumda diyebiliriz. Kaza anlarında da arabaların hasar durumu ve diğer unsurlar gerçek hayattakine yakın olarak tasarlanış diyebiliriz. Özellikle kokpit görünümündeyken yaşayacağınız kaza anları için bu deneyimi sadece bir oyun içinde yaşadığınıza sevineceksiniz. Eğer oyunda yeteri kadar yıldız toplayabilirseniz Pagani Zonda F kilidini de açabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi - Windows XP (SP3) / Vista (SP2)/ Windows 7
İşlemci : Intel Core2 Duo 1.6 GHz veya daha hızlı/ AMD X2 3800+ veya daha hızlı
Memory : 1.0 GB or more (1.5 GB for Vista/Windows 7)
Ekran Kartı : 256 MB, with support for Pixel Shader 3.0
Ses Kartı - DirectX 9.0c compatible
DirectX - Version 9.0c
Need for Speed: SHIFT indir